Juraj a Pavlína

Zakladatelia spoločnosti 

Dvadsaťtri rokov tvoríme a realizujeme unikátne vzdelávacie a rozvojové programy - školenia, tréningy, workshopy a semináre.

Kladieme dôraz na dokonalú prípravu, poznaní spoločnosti aj tímu, ktorému sa venujeme a pripravujeme aktivitu naozaj zacielenú na aktuálne rozvojové potreby.

PAVLÍNA PELCOVÁ

Zakladateľka vzdelávacej spoločnosti THE BEST TEAM s.r.o. Andragogička s viac ako 23 ročnou praxou vo vzdelávaní dospelých. Posledných 15 rokov sa venuje okrem vzdelávania skupín rozvoju jednotlivcov formou koučovania manažérov. Autorka niekoľkých stoviek unikátnych školení a dlhodobých vzdelávacích projektov pre slovenské, české a medzinárodné spoločnosti. Odborníčka na motiváciu jednotlicov a firemných tímov. Kvalifikovaná lektorka vzdelávania dospěeých - Univerzita Komenského/AIVD, mentálna koučka - certifikácia Mindset Coach®

JURAJ PELC

Zakladateľ vzdelávacej spoločnosti THE BEST TEAM s.r.o. Andragóg s viac ako 23 ročnou praxou vo vzdelávaní dospelých. Špecializuje sa predovšetkým na rozvoj predajných zručností v maloobchodných spoločnostiach formou školení a trénovania predajných tímov. Odborník na emočnú a asertívnu komunikáciu. Spoluautor rozvojových, vzdelávacích projektov a teambuildingových programov. Kvalifikovaný lektor vzdelávania dospelých - Univerzita Komenského/AIVD

Je pre nás cťou, že s nami klienti dlhodobo spolupracujú pri rozvoji toho najcennejšieho, čo vo firme majú - svojich zamestnancov.

Chcete aj vy rozvíjať váš najcennejší kapitál?

S radosťou sa vám osobne predstavíme a spoločne zistíme najlepšie možnosti rozvoja aj vášho tímu.